Beskrivelse
Brune Kandispinde til Irish Coffee.
Posen indeholder: 6 stk.
Ingredienser: Ren rørsukker, krystalliseret tilsat karamel
| Ernæringsinformation | /100g |
| Energi | 1500 kJ 359 kcal |
| Fedt | 0,0 g |
| Mættede fedtstoffer | 0,0 g |
| Kulhydrater | 100,0 g |
| heraf sukkerarter | 100,0 g |
| Kostfibre | 0,0 g |
| Protein | 0,0 g |
| Natrium | 0,0 g |
Produktansvar:
I.M. Frellsen K/S
Industrivej 14
DK-4000 Roskilde
CVR: 25340604




